fbpx
SZKOLENIE DLA BIEGACZY

DLACZEGO WARTO BYĆ

JEDYNE TAKIE  SZKOLENIE W POLSCE DLA BIEGACZY! 

 • Eksperci ze świata biegania
 • Praktyczna wiedza
 • Gotowe plany i instruktaże ćwiczeń
 • Nowinki i wiedza poparta badaniami naukowy

poznaj NASZYCH EKSPERTÓW

MOTYWACJA

WYKORZYSTAJ SWÓJ POTENCJAŁ! - CZYLI JAK OSIĄGNĄĆ MAKSIMUM MOŻLIWOŚCI

PLAN TRENINGOWY

JAK ZAPLANOWAĆ TRENING BIEGOWY BY OSIĄGAĆ SWOJE CELE

MOBILNOŚĆ I STRETCHING BIEGACZA

JAK DOBRAĆ ĆWICZENIA BY CIAŁO BYŁO ELASTYCZNE I GIBKIE, A RUCH BEZ OGRANICZEŃ

DIETA

JAK POWINNA WYGLĄDAĆ PRAWIDŁOWA DIETA DLA BIEGACZA

TECHNIKA BIEGU

JAK W NAJBARDZIEJ OPTYMALNY SPOSÓB ROZWIJAĆ ODPOWIEDNIE CECHY MOTORYCZNE I POPRAWIAĆ WYNIKI. PRELEKCJA I ĆWICZENIA

TRENING SIŁOWY

JAK ĆWICZYĆ - INSTRUKTAŻ ĆWICZEŃ SIŁOWYCH WYBRANYCH POD KĄTEM BIEGANIA

W trakcie szkolenia

biegacz

zdrowe i smaczne koktajle, które przygotuje zespół Blueberry + przepisy

biegacz2

konsultacje fizjoterapeutyczne

biegacz

masaże

biegacz2

analiza techniki biegowej

biegacz2

zniżki na plany treningowe i naprawcze

GDZIE I KIEDY

KIEDY: 13 kwietnia 2019 r.

GDZIE: ICDS, ul. Staszica 2, Łomianki

DLA KOGO?

Jesteś trenerem?

Zawodowym biegaczem?

A może zaciekłym amatorem tego sportu?

Bez względu na to czy bieganie to Twoja praca czy pasja (albo jedno i drugie ;)), powinieneś doskonalić swoje umiejętności i wiedzę, która pozwoli Ci doskonalić technikę biegania i uchroni Ciebie bądź Twoich podopiecznych od kontuzji.

najlepsza cena jeszcze przez

Chcę wziąć udział

Oferta

129 zł – wykłady – część teoretyczna

229 zł – całodniowy udział w szkoleniu – wykłady + warsztaty

Oszczędzasz 70 zł

5/5

199 zł – wykłady – część teoretyczna

299 zł – całodniowy udział w szkoleniu – wykłady + warsztaty

*w dniu szkolenia płatność gotówką  na miejscu.

Wpłaty prosimy dokonywać na:

Podatico sp. z o.o.

Nr konta: 20 1090 1014 0000 0001 3384 7739

Liczba miejsc jest ograniczona. O rezerwacji miejsca na szkoleniu decyduje kolejność wpływu wpłaty dokonanej na konto organizatora. Gwarancją uzyskania zniżki jest dokonanie wpłaty w terminie obowiązywania promocji. W przypadku braku zaksięgowania wpłaty w przeciągu 7 dni od daty zgłoszenia rejestracja zostanie anulowana.

Zapisz się

PROGRAM

Wykłady

Case study:

◦ Schemat postępowania w redukcji masy ciała pod docelowe zawody.

◦ Omówienie zastosowanej diety oraz efektów.

◦ Analiza produktów spożywanych w czasie zawodów.

Wytrzymałość? Siła? Szybkość? Objętość? Intensywność? Częstotliwość treningowa?

Sporo tego wszystkiego… czyli parę słów o tym jak pogodzić kształtowanie poszczególnych cech motorycznych z innymi parametrami tak, aby nasz trening był bodźcem do rozwoju i poprawy wyników,  a nie przyczynkiem do przetrenowania i kontuzji.

czas na networking 🙂

Warsztaty

◦ najczęstsze kontuzje biegaczy – mechanizm powstawania.

◦ kontuzje a technika biegu

◦ rozciąganie a mobilność

◦ leczenie najczęstszych  kontuzji

◦ odnowa biologiczna – fakty i mity

Praktyka:

◦ testy ryzyka kontuzji;

◦ trening mobilności biegacza;

◦ rolowanie;

◦ stretching.

◦ Opis techniki biegowej.

◦ Prawidłowa postawa biegowa.

◦ Praca mięśni w czasie poszczególnych faz biegu.

◦ Biomechanika biegu poparta anatomią funkcjonalną.

◦ Stopa biegacza-” na pietę czy na śródstopie” – Fakty I mity.

Praktyka:

◦ Ćwiczenia funkcjonalne poprawiające postawę biegową

◦ Rozgrzewka biegacza aktywująca prawidłową technikę  

◦ fakty i mity dotyczące treningu siłowego biegacza;

◦ istota budowania siły maksymalnej w bieganiu;

◦ dobór ćwiczeń siłowych odpowiadający technice biegu

Praktyka

Instruktaż ćwiczeń siłowych wybranych pod kątem biegania

PRELEGENCI

patrycja

PATRYCJA BEREZNOWSKA

Polska lekkoatletka uprawiająca biegi długodystansowe. Specjalizuje się w biegu 24-godzinnym. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Europy i Świata (drużynowo i indywidualnie). Dwukrotna nieoficjalna rekordzistka świata w biegu 24-godzinnym (w konkurencji tej nie notuje się oficjalnych rekordów świata).

 

jagoda-podkowska

JAGODA PODKOWSKA

dietetyk sportowy, założycielka poradni Blueberry Health & Diet, współautorka książek Bike & Cook – kulinarny poradnik rowerzysty oraz Run & Cook – kulinarny poradnik biegacza

Wszystko, co robię na co dzień, zarówno w pracy, jak i w domu, sprowadza się do dbania o zdrowie własne i innych. Sport towarzyszył mi od zawsze, a w pewnym momencie zaczęłam też pracować nad swoją dietą i suplementacją, dzięki czemu przetestowałam na sobie wszystkie możliwe rozwiązania. Zrozumiałam też, że odżywianie ma niesamowitą moc i olbrzymi wpływ na nasze zdrowie w związku z czym związałam z dietetyką swoje życie i obecnie mam już ponad 10 letnie doświadczenie w pracy z przeróżnymi osobami. Kocham rower, brazylijskie jiu-jitsu (2 x Mistrzostwo Polski, Puchar Polski, liczne zwycięstwa na zawodach międzynarodowych) i wspinaczkę wysokogórską (Kazbek, Elbrus, Balkan Winter Expedition 2014 – pierwsze polskie zimowe wejście na Djeravica). Startuję w biegach na 10 km, półmaratonach, biegach z przeszkodami, a także dwukrotnie ukończyłam triathlon na dystansie olimpijskim. Na początku 2018 roku otworzyłam własną poradnię Blueberry Health & Diet (www.blueberry.clinic) gdzie zrzeszam dietetyków różnych specjalizacji – dietetyki klinicznej, dziecięcej, psychodietetyki. Prowadzę wykłady na uczelniach wyższych, współpracuję ze związkami sportowymi (PZPN, PZPC, ZPRP, PZLA), z klubami sportowymi (triathlon, bieganie, piłka ręczna, pływanie). Jestem współautorką książek Bike & Cook – Kulinarny poradnik rowerzysty oraz Run & Cook – Kulinarny poradnik biegacza. Na co dzień opiekuję się sportowcami zawodowymi różnych dyscyplin, amatorami sportu, a także osobami niezwiązanymi ze sportem, które po prostu pragną odżywiać się zdrowo, kształtować swoją sylwetkę i jeść zgodnie z potrzebami swojego organizmu.

ola-klak

ALEKSANDRA KŁAK

fizjoterapeutka, współtwórca poradni dla biegaczy The runner project oraz gabinetu Fizjoterapii Rehability, fizjoterapeutka kadry narodowej Pięcioboju Nowoczesnego
 • Magister Fizjoterapii, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego,
 • Licencjonowany Ratownik Medyczny,
 • Współtwórca poradni dla biegaczy The runner project oraz gabinetu Fizjoterapii Rehability
 • Fizjoterapeuta kadry narodowej Pięcioboju Nowoczesnego w tym brązowej medalistki Igrzysk Olimpijskich w RIO 2016 r. Oktawii Nowackiej,
 • Członek sztabu medycznego podczas Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy EYOF 2015 w Vorarlberg (Austria) i Liechtenstein oraz EYOF 2017 w Erzurum (Turcja),
 • Uczestnik badań polskiej kadry Paraolimpskiej koordynowanych przez Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej w 2015 w Cetniewie,
 • Członek sztabu medycznego podczas Mistrzostw Świata w Pięcioboju Nowoczesnym w Warszawie (2014), Berlinie (2015) oraz Moskwie (2016) oraz Mistrzostw Europy w Pięcioboju Nowoczesnym w Bath (2015) oraz Sofii (2016).

Bieg jest jedną z koronnych dyscyplin  XXI wieku, dlatego szczególnie ważne było dla mnie zgłębienie tajnik treningu biegowego. Szczególnie istotne, jako Fizjoterapeuty było poznanie zależności między sposobem wykonywanych przez zawodnika ruchów a występowaniem kontuzji. Równie ciekawe stało się analizowanie czy technika zbliżona do idealnej sprzyja osiąganiu lepszych wyników sportowych.

Praca w sporcie  to zaszczyt i wymaga dużo poświęcenia oraz ciągłej pracy nad samym sobą. Dziś chciałabym łączyć się z biegaczami aby pomóc im osiągać swoje cele.

michal-sowka

MICHAŁ SÓWKA

fizjoterapeuta sportowy, współtwórca poradni dla biegaczy The runner project, terapeuta manualny

Od 2003 roku dyplomowany Fizjoterapeuta oraz terapeuta manualny. Współtwórca poradni dla biegaczy The runner project. Specjalizuję się w układaniu programów i ćwiczeń poprawiających technikę biegu oraz w leczeniu kontuzji. Jest także współtwórcą systemu oceny ryzyka kontuzji biegaczy oraz wideo analizy techniki biegowej.  Prelegent wielu warsztatów oraz wykładów dotyczących techniki biegu oraz prewencji kontuzji.

W swojej pracy terapeuty manualnego  wykorzystuje techniki wielu specjalistycznych metod, do których wiedzę uzyskał na licznych kursach i szkoleniach.

„Pasjonuje się naukowym podejściem do treningu motorycznego i do istoty jego roli w profilaktyce kontuzji biegowych.
Moją misją jest uświadamianie amatorskich biegaczy w kwestiach funkcjonalnego przygotowania ciała do biegu.”

dariusz-stokowski

DARIUSZ STOKOWSKI

trener biegowy, zawodnik reprezentujący ogólnopolską elitę Husaria Race Team, czyli jedną z czołowych drużyn biegów OCR w naszym kraju

Zawodnik reprezentujący ogólnopolską elitę Husaria Race Team, czyli jedną z czołowych drużyn biegów OCR w naszym kraju. Prócz bycia zawodnikiem, Dariusz jest również trenerem w warszawskim oddziale HRT. Z wykształcenia magister wychowania fizycznego warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego pracujący w zawodzie, który z pasją i zamiłowaniem pomaga również wszechstronnie przygotowywać się zawodnikom do sezonu startowego. Ma na swoim koncie przygotowywanie zawodników do różnego rodzaju biegów ulicznych, po biegi ultra typu Rzeźnik aż po Mistrzostwa Polski/Europy/Świata OCR gdzie jego podopieczni z sukcesami kończyli owe zawody.

grzegorz-kot

GRZEGORZ KOT

trener personalny, motywator, szkoleniowiec od spraw zdrowego kręgosłupa, podwójny Mistrz Polski 2017 i piąty zawodnik na świecie w kulturystyce

Trener personalny, motywator, szkoleniowiec od spraw zdrowego kręgosłupa, podwójny Mistrz Polski z 2017 r. i piąty zawodnik na świecie w kulturystyce. Ukończył dwa niezależne, międzynarodowe, renomowane kursy trenerskie w USA: (AAAI) American Aerobic Association International oraz (ISMA) International Sports Medicine Association.

Dodatkowo ukończył także kursy trenerskie w Polsce Państwowa Akademia Sportu (PAS) i Functional Movement System ( FMS ) u Remigiusza Rzepki. Mistrz Philadelphi i stanu Pensylwania w 2008 roku. Przez ponad 8 lat pracował jako trener personalny w L.A Fitness. Aktualnie trener/freelancer, motywator, szkoleniowiec od spraw zdrowego kręgosłupa i nadal czynny zawodnik i reprezentant kadry w kulturystyce. Podwójny Mistrz Polski z 2017 r. i 5-ym zawodnik na Świecie w kulturystyce. Przez rok był jednym z głównych prowadzących w telewizji fitnesowej Move Tv w programie Fit Mit. W 2016 roku prowadził treningi z gwiazdami w trakcie charytatywnej imprezy „Światowych dni serca” transmitowanej przez TVP2.

Chcę wziąć udział

Wybierz ofertę

199 zł – wykłady – część teoretyczna

299 zł – całodniowy udział w szkoleniu – wykłady + warsztaty

*w dniu szkolenia płatność gotówką  na miejscu.

Wpłaty prosimy dokonywać na:

Podatico sp. z o.o.

Nr konta: 20 1090 1014 0000 0001 3384 7739

Liczba miejsc jest ograniczona. O rezerwacji miejsca na szkoleniu decyduje kolejność wpływu wpłaty dokonanej na konto organizatora. Gwarancją uzyskania zniżki jest dokonanie wpłaty w terminie obowiązywania promocji. W przypadku braku zaksięgowania wpłaty w przeciągu 7 dni od daty zgłoszenia rejestracja zostanie anulowana.

Zapisz się

poprzednia edycja (2017)

organizatorzy

ICDS-logo-start
logo BV
logo RP

JAK DOJECHAĆ

Samochodem 15 minut od Warszawy! 

Komunikacja miejska: 20 min. z przystanku Metro Młociny linie 150 oraz 750 – przystanek ICDS 02.

Masz pytania?

Napisz: icdsfitnessclub@podatico.pl 

Zadzwoń: 22 751 08 83

Kontynując zgadzasz się na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zamknij