Nasz klub nie jest zwyczajną „siłownią”. Nasze motto przewodnie to „zdrowie dla ducha i ciała”. Głównym celem jaki sobie stawiamy jest oferowanie najwyższego poziomu usług fitness dostosowanego do potrzeb wymagającego klienta. Będziemy nieustannie dążyć do zaspokajania oczekiwań klubowiczów poprzez realizację wysokich standardów oraz zapewnienie wyjątkowej klubowej atmosfery.

Tomasz Jędral - Menadżer/trener kulturystyki

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku wychowanie fizycznego. Trener II klasy kulturystyki. Od 2000 roku związany z rugby z AZS AWF Warszawa a od 2012 roku z sekcją rugby Legii Warszawa.  Od 15 do 21 roku życia zawodnik kadry Polski w rugby, z którą osiągnął Mistrzostwo Europy od lat 18 a następnie Mistrzostwo Europy do lat 20 gr.B Jako trener ceni sobie profesjonalne podejście do treningów a praca jaką wykonuje jest jego pasją, która chce zarazić innych. Zawsze służy podpowiedzią co do jakości wykonywanych ćwiczeń.
Dyplomowany dietetyk oraz menadżer sportu. Absolwent studiów podyplomowych na Warszawskim AWF-ie, na kierunku – Żywienie i wspomaganie dietetyczne w sporcie.

INSTRUKTORZY FITNESS, POLE DANCE I SPINNING/INDOOR CYCLING

Joanna Gieldarska – Instruktorka fitness

Instruktorka fitness i masażystka, a także psycholog i pedagog. Nieustannie zgłębia wiedzę na temat wzajemnego oddziaływania sfery fizjologicznej i psychicznej człowieka. Interesuje się szeroko pojętymi technikami pracy z ciałem m. in.: choreoterapią, technikami relaksacji, masażem i pracą z oddechem. Prowadzenie zajęć fitness jest dla niej okazją do ciągłego rozwoju i doskonalenia swojego warsztatu. Z pasją doskonali swoje umiejętności podczas licznych szkoleń, warsztatów i konwencji fitness w całej Polsce. Choć jest niezwykle ciepłą i serdeczną osobą, potrafi również zmobilizować do ciężkiej pracy podczas treningu. Zawsze uśmiechnięta, zaraża optymizmem.

Kasia Szymanko-Żytko – Instruktor fitness

Mgr Wychowania Fizycznego na wydziale nauczycielskim warszawskiej AWF. Wieloletnia, ceniona i doświadczona instruktorka aerobiku, m.in. Mistrzyni Polski Instruktorów Aerobiku oraz wicemistrzyni zawodów Lady Fitness. W końcu lat 90 prowadziła autorski program poświęcony aerobikowi „Fitness woman”w komercyjnej stacji TV POLSAT, współpracowała także z TVP 1 realizując blok aerobikowy w popularnej audycji porannej „Kawa czy Herbata”. Jest też absolwentką Podyplomowego Studium Dietetyki na warszawskiej SGGW

Edyta Olszewska – Instruktor fitness

Jest absolwentką warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, gdzie uzyskała tytuł mgr wychowania fizycznego ze specjalnością z rekreacji i turystyki. Ukończyła Studia Podyplomowe: „Organizacja i Zarządzanie w Kulturze Fizycznej” z tytułem menedżera sportu oraz „Poradnictwo dietetyczne – postępy w żywieniu człowieka” zdobywając uprawnienia doradcy żywieniowego.
Podczas licznych kursów oraz szkoleń zdobyła szeroki wachlarz kompetencji instruktora fitness oraz instruktora kulturystyki. Jest masażystą oraz trenerem personalnym na licencji IFAA.
Zajęcia fitness prowadzi nieprzerwanie od 1999r. Od 2006r. pracuje z młodzieżą jako nauczyciel wychowania fizycznego. Od 2013r. prowadzi własną działalność „KALOKAGATHIA-personalny trener fitness Edyta Olszewska” oferując klientom indywidualnym oraz rodzinom holistyczną opiekę dietetyczno – treningową.
Edyta dla ICDS Fitness Club prowadzi zajęcia grupowe. W każdej formie fitness odnajduje cząstkę siebie, w związku z czym zaraża pasją, zarówno do form wzmacniających, jak i choreograficznych.
Jest optymistycznie nastawiona do świata i uwielbia podejmować nowe wyzwania. Wierzy, że jeśli ktoś bardzo czegoś chce, to znajdzie sposób, aby to osiągnąć.
W wolnym czasie zgłębia tajniki funkcjonowania ludzkiego ciała oraz tańczy tango argentyńskie.

Kasia Zaklikowska – Instruktor fitness

kasiairo4

Magister wychowania fizycznego, współzałożyciel szkoły fitness „Masters”, posiada tytuł Master APF, ISFS, instruktor Magic Bar, Nike, szkoleniowiec i prezenterka fitness na konwencjach polskich i międzynarodowych. Okrzyknięta polską „Królową stepu”. Płynnie i zaskakująco szybko potrafi nauczyć najtrudniejszych choreografii. Znana z siły i niespożytej energii, doskonale odnajduje się również na scenie. Od najmłodszych lat występowała w teatrach, do dziś jest wokalistką rockową. Z jej wiedzy i doświadczenia korzystają również chętnie warszawskie.

Maciej Rogulski – Instruktor fitness

Maciek

Od dziecka związany ze sportem, początkowo był to taniec – wraz z zespołami zdobywał nagrody na licznych zawodach i występował w wielu eventach, również profesjonalnych. Już w wieku 15 lat wiedział, ze będzie chciał być instruktorem aktywności ruchowej. W 2013 roku ukończył dwuletni kurs instruktorski w technice tańca jazzowego. W międzyczasie oprócz zajęć tanecznych zaczął prowadzić fitness. Nie chcąc ograniczać się w sporcie, zaczął amatorsko uprawiać triathlon i trening ciężko atletyczny. Jest też trenerem personalnym i instruktorem kulturystyki. Nieustannie poszerza swoją wiedzę w zakresie treningu, diety i suplementacji. Jest specjalistą ds. żywienia człowieka, dlatego uważa, że każdy wysiłek trzeba zacząć od zoptymalizowania żywienia. Każdą swoją pracę wykonuje z pasji, a nie pod przymusem, dlatego oddaje się jej w pełni. Na zajęciach skupia się nie tylko na technice, różnorodności ćwiczeń, anatomiczności ruchu, ale i wprowadza przyjazną atmosferę, motywuje do działania i robi wszystko, by ciężki trening, dieta stały się pasją ludzi, których spotyka na swojej drodze. Wszystko po to, by każdy z kim pracuje mógł osiągnąć swój cel i wymarzony efekt.

Aleksandra Kłak - Instruktor fitness

Jestem instruktorką metody Pilates a także studentką fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym ponadto dyplomowanym ratownikiem medycznym. Zafascynowałam się metodą Pilates będąc na fizjoterapii ponieważ ma ona bardzo szerokie zastosowanie. Wymaga skupienia i pracy nad własnym ciałem, doskonale wpływa na sylwetkę i kręgosłup dlatego postanowiłam tej metodzie poświecić swoja pracę dyplomową na studiach. Jako instruktor stawiam na przyjemną atmosferę na zajęciach a przede wszystkim na indywidualizm i bezpieczeństwo. Ciągle staram się pogłębiać swoja wiedzę i pracować nad sobą by reprezentować jak najwyższy poziom. Mam w planach w niedalekiej przyszłości zostać również instruktorem fitnessu.Moim marzeniem jest aby stać się wziętym fizjoterapeutą i profesjonalnie pomagać ludziom.

Żaneta Szczerba - Instruktor fitness

Instruktor fitness, trener personalny, instruktor siłowni, a także pedagog specjalny oraz studentka psychologii. Wiedzę na temat metod treningowych i dietetyki stale poszerzam, uczestnicząc w różnorodnych kursach. Ukończyłam m.in. Podstawy Kettlebell Hardstyle , Podstawy treningu Crossfit, Kształtowanie kobiecej sylwetki- moduł I i II. W prowadzonych przez siebie treningach zwracam uwagę na wzmacnianie siły jak i mobilności całego ciała. Stawiam również duży nacisk na aspekt wydolnościowy, przez co chętnie wplatam elementy treningu interwałowego tj. tabata, HIIT. Aspekt dietetyczny jest według mnie niezwykle ważny w osiąganiu upragnionych celów sylwetkowych. Interesuję się zarówno żywieniem, jak i dietetyką kliniczną, która jest pomocna w wielu chorobach tj. Hashimoto, PCOS czy w alergiach i nietolerancjach pokarmowych. Prywatnie trenuję siłowo, uprawiam Crossfit oraz zgłębiam umiejętności na zajęciach z techniki podnoszenia ciężarów.

Anita Murzyn - Instruktor fitness

Studentka wychowania fizycznego na Warszawskiej Akademii Sportu ze specjalizacją instruktor siłowni. Droga sportowa zaczęła się od tańca, przez koszykówkę i trwa do dnia dzisiejszego, gdzie fitness stał się jej pasją. Specjalizuje się w zajęciach wzmacniająco-wydolnościowych typu TBC, ABT, pilates, tabata po zajęcia zdrowotne, jak zdrowy kręgosłup. Wykorzystuje każdą wolną chwilę na samorealizację oraz na liczne szkolenia, gdyż uważa że nauka powinna trwać całe życie. Dlatego na jej zajęciach nie ma mowy o rutynie. Każde z nich jest inne, wprowadza nowe ćwiczenia, techniki co pozwala na kompleksowe rozwijanie ciała. Stara się aby osoby, które na nie uczęszczają wychodziły z duża dawką endorfin a zarazem stawały się lepszą wersją siebie, tak jak brzmi jej motto życiowe.

Magdalena Karasińska – Instruktor Pole Dance

fot. Przemek Piotrowski

Tancerka, choreograf i dyplomowany instruktor tańca oraz pole dance. Tańcem zajmuje się od 6 roku życia. Tancerka z 7-letnim doświadczeniem w tańcu towarzyskim, posiada klasę taneczną C w stylu latynoamerykańskim i standardowym. Dla Magdy jako tancerki najważniejszy jest ciągły rozwój, uczęszcza więc na liczne warsztaty taneczne, gdzie szkoli się pod okiem zagranicznych choreografów.
Od 4 lat prowadzi zajęcia w różnych grupowych wiekowych, z tańca towarzyskiego, ladies latino, sexy dance ,pole dance, exotic pole oraz  stretching.
Zajmuje się także przygotowywaniem chorografii Pierwszych Tańców Weselnych, a także organizuje wieczory panieńskie z nauką tańca.
Magda jest również profesjonalną tancerką i uczestniczy w wielu pokazach, koncertach i eventach. Dwa lata temu rozpoczęła swoją przygodę z Pole Dance, który stał się istotnym dodatkiem do zestawu tanecznych i sportowych pasji. Wcześniejsze taneczne przygotowanie w znacznym stopniu ułatwiło wejście w świat pole dance’u oraz zaowocowało pierwszym osiągnięciem- otrzymaniem tytułu Vice Miss Duende- szkoły pole dance, w której się szkoliła- już po 2 miesiącach od pierwszego wejścia na salę treningową.
Na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Taniec to jej pasja i sposób na życie!
OSIĄGNIĘCIA:
– klasa taneczna C w stylu latynoamerykańskim i standardowym
– Vice Miss Duende Dance Studio ,Warszawa 2015
– IV-miejsce Exotic Show Fit Weekend,Kielce 2016
– II-miejsce Vertical Fit Championship,Wrocław 2016. Pole Dance

Katarzyna Deręgowska - Instruktor Spinning®

kasia

NIE MA DRÓG NA SKRÓTY
Wierzę, że nie powinno się ograniczać wyłącznie do jednego typu treningu, dlatego staram się łączyć różne formy aktywności ruchowej, a wszystko po to by rozwijać samą siebie i nspirować innych. Magister farmacji, doradca żywieniowy, Instruktor Spinning®, Instruktor Keiser M3®, Instruktor Kulturystyki i rekreacji sportowej. Wiedzę swoją stale poszerzam o szkolenia z zakresu treningu funkcjonalnego, suplementacji w sporcie, szkolenia z zakresu szeroko pojętej dietetyki klinicznej, jak również z książek a także szkoleń stacjonarnych i webinariów u dietetyków sportowych i klinicznych. Prowadzę zajęcia typu Indoor Cycling oraz zajęcia z zakresu treningu funkcjonalnego. W pracy instruktora wykorzystuję kilkuletnie doświadczenie instruktorskie oraz zawodowe poszerzone o poradnictwo z zakresu odżywiania. Motywuję do wykorzystywania umiejętności zdobytych na sali na rowerach stacjonarnych oraz do wzbogacania swojej wiedzy o nowe doświadczenia w jeździe na zewnątrz.

Iwona Kuźma – Indoor Cycling

Z wykształcenia jestem ekonomistką, matka dwójki dorastających dzieci, ze sportem związana od kilku lat. Stawiam na ciągły rozwój swojej pasji oraz bezustanne szkolenia i poszerzanie wiedzy. Posiadam certyfikaty ukończenia szkoleń również z zakresu dietetyki i suplementacji oraz zajęć zdrowy kręgosłup. Na swoich zajęciach staram się połączyć dobrą zabawę z dobrym treningiem. Serdecznie zapraszam !

Edyta Michalska - Instruktor Spinning®

Z wykształcenia i na co dzień jestem fotografem, a sport towarzyszy mi od zawsze. Aktywnie uczestniczę w maratonach MTB, startuję w biegach na 5 i 10 km. Uwielbiam pracę z ludźmi oraz promowanie zdrowego stylu życia.
Moja przygoda ze Spinning’iem rozpoczęła się kilka lat temu, kiedy kontuzja zmusiła mnie do ograniczenia treningów z obciążeniem oraz biegania na dłuższe dystanse. To była miłość od pierwszej jazdy, i początek mojego drugiego życia. Obecnie jestem certyfikowanym instruktorem Spinning ® gotowym do zarażania tą pasją innych Spinning jest bowiem nie tylko jedną z najbardziej energetycznych form aktywności, ale przede wszystkim olbrzymią satysfakcją! Sprawia że szybko się regeneruję, poprawia kondycję psychofizyczną oraz wydolność, buduje wytrzymałość, pomaga zadbać o własną sylwetkę i gwarantuje solidną dawkę endorfin!

INSTRUKTORZY/TRENERZY SIŁOWNI

Michał Osewski – Instruktor kulturystyki

Absolwent Wychowania Fizycznego na warszawskiej AWF, trener II klasy kulturystyki, instruktor pływania oraz snowboardu. W młodzieńczych latach trenował Taekwondo. W pracy z klientami stara się jak najlepiej wykorzystać wiedzę zdobytą dzięki swoim sportowym doświadczeniom.
bsolwent studiów podyplomowych na Warszawskim AWF-ie, na kierunku – Żywienie i wspomaganie dietetyczne w sporcie.
Osiągnięcia zawodnicze w kulturystyce:
– Debiuty NAC Gdańsku – 1 miejsce (2016)
– Debiuty IFBB Wrocław – 1 miejsce (2017)
– Mistrzostwa Polski Kielce – 2 miejsce (2017)
Diamond Cup Ostrava – 6 miejsce (2017)
– Diamond Cup Portugalia – 3 miejsce (2017)
– Mr. Olympia Amateur Marbella – 6 miejsce (2017)
– FIWE warszawa – 5 miejsce (2017)
– Arnold Classic Europe Barcelona – 10-te miejsce (2017)

Ludwik Gac – Instruktor kulturystyki

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Instruktor kulturystyki oraz trener II klasy piłki nożnej. Uczestnik podyplomowych studiów na kierunku „Poradnictwo dietetyczne- postępy w żywieniu człowieka” w warszawskim Instytucie Żywności i Żywienia. Fanatyk sportu w szczególności piłki nożnej, sportów siłowych i pływania. Zarówno w życiu jak i w pracy instruktora cenię wytrwałe dążenie do celu. Systematyczność w treningu, otwartość do ludzi oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji pomaga mi spełnić się w pracy trenera.

       
Facebook