• .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .


o nas

Nasz klub nie jest zwyczajną „siłownią”. Nasze motto przewodnie to „zdrowie dla ducha i ciała”. Głównym celem jaki sobie stawiamy jest oferowanie najwyższego poziomu usług fitness dostosowanego do potrzeb wymagającego klienta. Będziemy nieustannie dążyć do zaspokajania oczekiwań klubowiczów poprzez realizację wysokich standardów oraz zapewnienie wyjątkowej klubowej atmosfery.

Tomasz Jędral – Menadżer/trener kulturystyki

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku wychowanie fizycznego. Trener II klasy kulturystyki. Od ponad 10 lat związany z rugby z AZS AWF Warszawa. Od 15 do 21 roku życia zawodnik kadry Polski w rugby, z którą osiągnął Mistrzostwo Europy od lat 18 a następnie Mistrzostwo Europy do lat 20 gr.B Jako trener ceni sobie profesjonalne podejście do treningów a praca jaką wykonuje jest jego pasją, która chce zarazić innych. Zawsze służy podpowiedzią co do jakości wykonywanych ćwiczeń.

INSTRUKTORZY FITNESS I SPINNING

Joanna Gieldarska – Instruktorka fitness

Instruktorka fitness i masażystka, a także psycholog i pedagog. Nieustannie zgłębia wiedzę na temat wzajemnego oddziaływania sfery fizjologicznej i psychicznej człowieka. Interesuje się szeroko pojętymi technikami pracy z ciałem m. in.: choreoterapią, technikami relaksacji, masażem i pracą z oddechem. Prowadzenie zajęć fitness jest dla niej okazją do ciągłego rozwoju i doskonalenia swojego warsztatu. Z pasją doskonali swoje umiejętności podczas licznych szkoleń, warsztatów i konwencji fitness w całej Polsce. Choć jest niezwykle ciepłą i serdeczną osobą, potrafi również zmobilizować do ciężkiej pracy podczas treningu. Zawsze uśmiechnięta, zaraża optymizmem.

Edyta Olszewska – Instruktor fitness

Magister wychowania fizycznego ze specjalnością Turystyka i Rekreacja. Zajęcia fitness prowadzi od 1999 r. Stale rozwija swój warsztat pracy uczestnicząc w szkoleniach, seminariach, konwencjach i maratonach fitness. Inspiracje do zajęć czerpie z wielu form ruchu, z którymi zetknęła się w swoim życiu: taekwondo, capoeira, flamenco, salsa. Zajęcia prowadzi w sposób przemyślany, z nastawieniem głównie na rezultaty, których oczekują klienci klubów fitness.

Kasia Szymańska-Żytko – Instruktor fitness

Mgr Wychowania Fizycznego na wydziale nauczycielskim warszawskiej AWF. Wieloletnia, ceniona i doświadczona instruktorka aerobiku, m.in. Mistrzyni Polski Instruktorów Aerobiku oraz wicemistrzyni zawodów Lady Fitness. W końcu lat 90 prowadziła autorski program poświęcony aerobikowi „Fitness woman”w komercyjnej stacji TV POLSAT, współpracowała także z TVP 1 realizując blok aerobikowy w popularnej audycji porannej „Kawa czy Herbata”. Jest też absolwentką Podyplomowego Studium Dietetyki na warszawskiej SGGW

Paulina Łebska – Instruktor fitness

Jestem absolwentka Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie w Warszawie. Od najmłodszych lat związana jestem jest z tańcem towarzyskim i osiągnęłam w tej dyscyplinie sportu liczne medale i puchary w najwyższej klasie tanecznej A+S w Międzynarodowych Turniejach Tańca Towarzyskiego. Jestem byłą Mistrzyni Polski w dziesięciu tańcach w klasie A+S. Od 2001roku jestem wszechstronnym instruktorem fitness, przeszkolonym do każdej formy zajęć fitness, posiadam liczne certyfikaty ze szkoleń i konwencji fitness w kraju i za granicą (USA, Szwajcaria, Niemcy). Jestem osobą radosną i energiczną, perfekcjonistka w każdym calu. Moje zajęcia są dynamiczne i pełne ekspresji. Zwraca uwagę na odpowiednie wykonanie, dzięki któremu „daję z siebie wszystko” co gwarantuje pełne zadowolenie z wybranej formy ruchu. Ćwiczenia na moich zajęciach dobrane są w odpowiedni sposób, tak aby postawić wysoka poprzeczkę wszystkim uczestnikom zajęć odpowiednio do ich możliwości, sprawności oraz wieku. Z racji wykształcenia w swojej pracy kładę największy nacisk na prawidłową technikę wykonywania poszczególnych ćwiczeń.

Aleksandra Kłak – Instruktor fitness

Jestem instruktorką metody Pilates a także studentką fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym  ponadto dyplomowanym ratownikiem medycznym. Zafascynowałam się metodą Pilates będąc na fizjoterapii ponieważ ma ona bardzo szerokie zastosowanie. Wymaga skupienia i pracy nad własnym ciałem, doskonale wpływa na sylwetkę i kręgosłup  dlatego postanowiłam tej metodzie poświecić swoja pracę dyplomową na studiach. Jako instruktor stawiam na przyjemną atmosferę na zajęciach a przede wszystkim na indywidualizm i bezpieczeństwo. Ciągle staram się pogłębiać swoja wiedzę i pracować nad sobą by reprezentować jak najwyższy poziom. Mam w planach w niedalekiej przyszłości zostać również instruktorem fitnessu.Moim marzeniem jest aby stać się wziętym fizjoterapeutą i profesjonalnie pomagać ludziom.

Kasia Santolak – Instruktor fitness

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Od najmłodszych lat związana ze sportem, fitness odkryła w 2006 roku i już nie mogła bez niego żyć. Instruktor Sportu ze specjalnością fitness. Do swoich zajęć wnosi duże pokłady energii i uśmiechu. Uczestniczka wielu konwencji i warsztatów w Polsce i za granicą, ciągle podnosząca swoje kwalifikację w szkołach IFAA oraz Reeebok University. Ulubione zajęcia to Step i wszystkie formy wzmacniające na których przykłada bardzo dużą uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń. Od tego roku także posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć typu Cycling Reebok. Jej motto na życie to ” jeśli już coś robisz, rób to dobrze”.

Aleksandra Biegańska – Instruktor fitness

Instruktorka Rekreacji Ruchowej o specjalności fitness. Z zawodu również psycholog, pedagog. Pasjonatka wszelkich form ruchowych. Ambitnie godzi pracę zawodową z pasją do aktywności fizycznej. Jej siłą napędową jest uśmiech i zadowolenie klienta, które dają jej energię do dalszego działania Zawsze daje z siebie 100% i podchodzi indywidualnie do każdego klienta. Energiczna, żywiołowa, uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona na działanie. Z zapałem prowadzi każde zajęcia i stara się pomóc wszystkim ćwiczącym osiągnąć zamierzony cel jednocześnie dobierając tak trening by gwarantował wyższe spalanie tkanki tłuszczowej i stale podnosił poziom wydolności. W swojej pracy wykorzystuje i łączy wiele technik pracy nad ciałem, ale głównie skupia się na treningu funkcjonalnym i interwałowym.

Karolina Nietybyć – Instruktor fitness

Instruktorka Rekreacji Ruchowej o specjalności Fitness, Instruktorka Tańca Sportowego, jak również Nauczycielka Wychowania Przedszkolnego, Animatorka. Największą Jej pasją jest taniec, którą stara się zarażać inne osoby; zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Uwielbia też wszelkiego rodzaju ćwiczenia/ zajęcia wzmacniające dzięki którym można wyrzeźbić swoje ciałko;).

 

Adam Ostrowski – Instruktor spinning

Z wykształcenia nauczyciel wychowania fizycznego, absolwent AWF Warszawa, instruktor Spinning i kolarstwa PzKol, a także instruktor narciarstwa PZN, piłki siatkowej i pływania. Ze sportem związany od dziecka. Od ponad 10 lat zawodnik z licencją PZKol startujący w wyścigach kolarskich MTB i szosowych w całym kraju. W pracy z ludźmi największą uwagę zwraca na profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta. Swoja energię stara się przekazać ćwiczącym, mobilizując do sporej dawki wysiłku. Traktuje sport jako sposób na życie, a w wolnych chwilach fotografuje i czyta.

Wojciech Walkiewicz – Instruktor spinning

Od dziecięcych lat pasjonat sportu pod każdą postacią. Certyfikowany Instruktor Programu SPINNING®. Bardzo dużą wagę przykłada zarówno do treningu, jak i radości wynikającej z aktywności fizycznej. Swoim entuzjazmem i pozytywnym nastawieniem stara się zarażać innych. Żyje w myśl zasady, że nie ma rzeczy niemożliwych. Profesjonalnie podchodzi do każdych zajęć skupiając się na efektach, ale nie zapominając o bezpieczeństwie. Stawia na ciągły rozwój poprzez nieustanne doszkalanie oraz uczestnictwo w wielu eventach. Nigdy nie zapomina, że na zajęciach najważniejszy jest Klient.

Dariusz Rudziński – Indoor Cycling

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą, ze sportem związany od 1993 roku. wielokrotny medalista w wioślarstwie na arenach polskich i międzynarodowych. Od 2009 roku instruktor indoor cycling Tomahawk. Połączenie doświadczenia sportowego i wiedzy  fizjoterapeuty  pozwala mi kompleksowo  przygotować każdego do pokonania własnych słabości , podnieść swój próg sprawności lub przygotować do ważnych zawodów.  Swoje zajęcia opieram na systematycznej pracy z domieszką uśmiechu i  zabawy.

INSTRUKTORZY/TRENERZY SIŁOWNI

Mariusz Dłużniewski – Instruktor kulturystyki

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, instruktor kulturystyki oraz trójboju siłowego. Wieloletni zawodnik kulturystyki. Od wielu lat współpracuje z wieloma warszawskimi klubami fitness jako instruktor kulturystyki, trener personalny, dietetyk. Posiada także kwalifikacje jako instruktor pływania, ratownik WOPR, instruktor gimnastyki sportowej. Podczas swojej wieloletniej pracy stawia nacisk na profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta od strony treningowej jak i żywieniowej, a współpraca z klientami to wielka przyjemność ale i nie lada wyzwanie. Brał wielokrotny udział w konferencjach z zakresu dietetyki i fizjologii żywienia, oraz odżywiania i suplementacji w sporcie. Wieloletni współpracownik pisma Kulturystyka i Fitness, Sport dla wszystkich.

Michał Osewski – Instruktor kulturystyki

Absolwent Wychowania Fizycznego na warszawskiej AWF, trener II klasy kulturystyki, instruktor pływania oraz snowboardu. W młodzieńczych latach trenował Taekwondo. W pracy z klientami stara się jak najlepiej wykorzystać wiedzę zdobytą dzięki swoim sportowym doświadczeniom.

 

 

Ludwik Gac – Instruktor kulturystyki

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Instruktor kulturystyki oraz trener II klasy piłki nożnej. Uczestnik podyplomowych studiów na kierunku „Poradnictwo dietetyczne- postępy w żywieniu człowieka” w warszawskim Instytucie Żywności i Żywienia. Fanatyk sportu w szczególności piłki nożnej, sportów siłowych i pływania. Zarówno w życiu jak i w pracy instruktora cenię wytrwałe dążenie do celu. Systematyczność w treningu, otwartość do ludzi oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji pomaga mi spełnić się w pracy trenera.

 

RECEPCJA

Natalia Wilczyńska

Studentka edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej z edukacja włączającą na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na Wydziale Nauk Pedagogicznych. Otwartość i optymizm to jej główne cechy, które pozwalają jej na czerpanie radości z kontaktów z ludźmi.  Uwielbia jeździć na rolkach a w sezonie zimowym jazdę na łyżwach. W jej zainteresowaniach znajduje się również gotowanie i zdrowa żywność. Pasjonują ja podróże, szczególnie te do ciepłych krajów. Zarówno w życiu jak i w pracy na pierwszy plan stawia sumienność i solidność.